URANOTEST  ПАРВО-КОРОНА-ЛЯМБЛІЇ

URANOTEST ПАРВО-КОРОНА-ЛЯМБЛІЇ – це діагностичний набір заснований на імунохроматографічному методі та призначений для якісного виявлення парвовірусу собак (CPV), коронавірусу собак (CCV) та лямблій в фекаліях.

 

Чутливість:                                     Специфічність:

Парвовірус 100%                           Парвовірус 100%

Коронавірус 93%                           Коронавірус 97,5%

Лямблії 100 %                                Лямблії 100%

 

Час виконання:                               Час читання:

2 хвилини                                        5-10 хвилин

 

Упаковки по 5 тестів

 

Характеристики

  • Раннє виявлення вірусів в фекаліях, навіть до появи симптомів.
  • Виявляє новий штам CPV2c.
  • Не реагує на антигени вакцинального походження.
  • Відсутність перехресних реакцій з вірусом чуми собак, парагрипом собак, вірусним гепатитом собак, парвовірусом свиней, лептоспірозом, E. coli spp., Salmonella spp., гомогенатом аскарид.
  • Висока чутливість: межі виявлення антигену парвовірусу 5HAU, антигену коронавірусу 3,10×102TCDI50/мл та лямблій у основному розчині розведеному до 1:2048.

 

Тест має потрійну структуру; він містить три окремі тести: смужку для виявлення антигену парвовірусу собак (CPV), смужку для виявлення антигену коронавірусу собак (CCV) та смужку для виявлення лямблій.

Кожен тест складається з кількох мембран, розташованих одна на одній. На одній мембрані знаходяться тестова лінія (T) і контрольна лінія (C). Лінії не видимі до нанесення зразка. Після того, як зразок буде нанесено у відповідну лунку для зразка, починається його міграція через мембрану за рахунок капілярної дії. Якщо результат негативний, в області C з’являється одна фіолетова смуга. Ця лінія, що називається контрольною лінією, завжди з’являється, оскільки є контрольним показником того, що тест був виконаний правильно. Якщо результат тесту позитивний, крім контрольною лінії, у тестовій області (T лінія) утворюється друга лінія.

 

 Склад набору:

  1. Потрійні тест-касети упаковані в індивідуальні алюмінієві пакети.
  2. Пробірки з буферним розчином для розведення зразка.
  3. Зонд-тампони для взяття зразків.
  4. Одноразові піпетки.
  5. Інструкція із застосування.

 

Застереження                                                                                                                                                

  1. Тільки для ветеринарного використання.
  2. Одягайте одноразові рукавички при роботі зі зразками. Усі зразки слід вважати потенційно інфекційними. Мийте та дезінфікуйте руки після роботи зі зразками. Уникайте утворення аерозолів під час нанесення зразка.
  3. Для досягнення хороших результатів важливо додавати правильний обсяг зразка.
  4. Відкривайте пристрій (тест-касету) безпосередньо перед використанням.
  5. Усі реагенти повинні бути при кімнатній температурі перед виконанням тесту.
  6. Не використовуйте тест, якщо його упаковка пошкоджена або розірвана.
  7. Не використовуйте повторно.
  8. Не використовуйте реагенти після закінчення терміну придатності.
  9. Якість кожного компонента набору оцінюється окремо для кожної партії. Не змішуйте компоненти або реагенти з наборів з різними номерами партій.

 

Часті питання

  1. У чому полягає діагностичний інтерес Uranotest ®Парво-Корона-Лямблії?

Одночасне виявлення парвовірусу собак (CPV), коронавірусу собак (CCV) та лямблій у фекаліях.

 

  1. Який інтерес представляє діагностика коронавірусу собак?

Доведено, що коронавірус собак набагато частіше зустрічається, ніж вважалося. Було показано, що багато клінічних симптомів, сумісних з парвовірусом собак, насправді спричинені коронавірусом собак.

Можливість проведення спільної діагностики парвовірусу та коронавірусу собак значно полегшує прогноз та прийняття клінічних рішень. Крім того, випадки одночасного зараження обома вірусами стають все більш частими.

 

  1. Власник собаки описує геморагічний гастроентерит, сумісний з парвовірусом або коронавірусом, але не зібрав фекалії. Як діяти?

Набір для взяття мазка вводиться в анус з метою збору залишкових калових мас, які завжди прилипають до стінок. Для визначення достатньо невеликої кількості.

 

  1. Коли рекомендується застосовувати Uranotest ®Парво-Корона-Лямблії?

Для цуценят віком до 5 місяців, особливо з періодичною діареєю, яка не реагує на класичні протипаразитарні засоби.

Також для дорослих собак з діареєю рекомендується включати виявлення лямблій в диференційну діагностику.

Лямблії є проблемою громадського здоров’я, оскільки можуть передаватися людям.

 

  1. Тест більш надійний, якщо я використовую більшу чи меншу кількість фекалій?

Uranotest ® Парво-Корона-Лямблії є високочутливим і може виявити дуже малі рівні антигену, тому не рекомендується використовувати велику кількість фекалій. Навпаки, якщо ми використовуємо надмірний об’єм зразка або якщо він містить занадто великі частинки, це може заважати процесу міграції зразка. Якщо ви використали надмірний об’єм зразка, добре перемішайте, зачекайте хвилину, поки найгустіші частинки осядуть, і візьміть зразок із супернатанту.

Відповідний об’єм зразка описаний у вкладиші до набору.

 

  1. Що робити, якщо я не можу використати фекалії для проведення дослідження на даний момент?

Зразки повинні бути проаналізовані протягом кількох годин після збору. Вони можуть бути охолодженими або замороженими, але діагностика парвовірусу та коронавірусу втрачає інтерес, якщо її не провести негайно, оскільки вона має значення не лише для діагностичних цілей, але й для прогнозу та прийняття рішень щодо лікування, яких слід дотримуватися: потреба в госпіталізації, інфузійна терапія тощо.

 

  1. Чи слід збирати фекалії протягом кількох днів для діагностики лямблій за допомогою Uranotest ®Парво-Корона-Лямблії?

Ні. Ветеринари звикли діагностувати лямблії за допомогою мікроскопа, що є надійним, але дуже незручним методом для власника тварини та ветеринара. Це тому, що фекалії потрібно збирати протягом 3-5 днів, щоб уникнути проблеми періодичного виділення лямблій з фекаліями.

 

  1. Що станеться, якщо я забуду прочитати результат дослідження за 5-10 хвилин, як рекомендовано?

Від 5 до 10 хвилин ви можете читати результат дослідження з повною надійністю.

Через 20 хвилин після виконання тесту може відбутися погіршення якості та дифузія кольорів на смужці. Це трапляється не з усіма тестами, але рекомендується завжди повторювати тест, якщо вимірювання не було знято до зазначеного часу, оскільки це може призвести до помилкової інтерпретації.

 

  1. Як інтерпретувати позитивний результат парвовірус без симптомів?

Uranotest ® виявляє раннє виділення вірусу задовго до появи геморагічного гастроентериту. Якщо у вас є позитивний результат у собаки, яка була в контакті з іншими ураженими собаками, або у якої з’явилися неспецифічні симптоми, дуже ймовірно, що незабаром у неї може виникнути геморагічний гастроентерит.

 

  1. Чи може нещодавно вакцинована тварина дати позитивний результат на парвовірус?

Ні. Тест виявляє наявність антигенів у фекаліях, і у випадку, якщо після вакцинації відбувається виділення вірусного антигену, він не вивільняється у достатньо великій кількості, щоб його можна було виявити тестом.

 

  1. Як інтерпретувати негативний результат парвовірусу з чіткою симптоматикою парвовірусу?

Це трапляється не дуже часто. Однак, якщо собака потрапила в клініку на дуже пізній стадії зараження, виділення вірусу через фекалії могло припинитися, і тому антигени не виявляються.

 

  1. Як інтерпретувати позитивний результат на лямблії без симптомів?

Позитивний результат свідчить про наявність лямблій у фекаліях. Якщо симптоматики немає, вихованця слід розглядати як прихованого переносника, який може виступати в якості джерела інфекції.